Tüfekler

AK 47 Kalaşnikof Havalı Tüfek

  1

  AK 47 Airsoft hava tabancası, geleneksel olarak İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra Sovyetler tarafından istihdam edilen dünyaca ünlü AK47 Kalaschnikow tüfek taklit inşa güçlü bir elektrikle yüklü havalı tüfek. Herhangi bir havalı tüfek gibi, ciddi zarar ikna etmek için yeterince güçlü değildir, ama, gözleri gibi bir kişinin vücut hassas parça yönelik hala ciddi hasara neden olabilir, sima, genital bölge veya boynun arka. Bu havalı tüfek kişisel atış oyunları için istihdam ise Bigger hematomae olağandır. Canlılar, onu kullanan ve kişilerin ne Evcil ne amacı almayan yaparken dikkatli olun.
  Böyle bir kol için her zaman dikkat ve ihtiyatla yönetilen! Bu alışılmış bir oyuncak tabanca değil! .
  Hala çok gerçekçi bir tüfek, bir havalı tüfek istihdam sürümü ne olursa olsun, bir büyük responsibleness, yine de ne kadar yasal veya birini almak için, kolay ve böyle bir silah sistemi satın almak her zaman ciddi bir tartışma sonucu olmalıdır. Düşmanlıkların ile ilgili sorun Olgunlaşmamış kişi ya da kişiler, onların kendi iyiliği ve çevredeki kişilerin çevrelerindeki için, bu tür tüfek var izin olmamalıdır. Bu güvenlik sonuçları yanı sıra, bir AK 47 Airsoft havalı tüfek almak rasyonel bir kişi tarafından kullanılması için son derece güvenli olması ise gerçekten tam orijinal Kalaschnikow tüfek gibi görünüyor bu yana şaşırtıcı derecede serin.
  Google Reklamları

  Tüfek herhangi bir sportif faaliyet, diğer tür, en kısa sürede gitmek için hazır ‘yeniden bağladım ve büyüleyici bir kaç gün seveceksiniz ve pass-zaman erkeksi bile. Bunun için egzersiz büyük bir isteyeceksiniz çünkü, konsantrasyon geliştirme ve AK AEG Airsoft ile çeşitli mesafelerde doğru nesneleri vurmaya konsantre muhteşem bir şekilde ve amacı alma ve tetik çekme konusunda kalınmaz ama iyi hava akım hızları, mermi vs. ağırlığı gerçekten büyük mesafeler küçük işareti noktaları vurmak için arzu ederseniz bulmaktan. Bu, bütünüyle bir nesne yok edebilir, bir hobi arayan ve kesinlikle en kısa sürede böylesine sıradışı bir silah sistemi ile birlikte geliyor köleliliğine yaşadım gibi favori spor dallarını bir cevap alırsınız herkes için büyüleyici bir pass-zaman olabilir ufacık bir mermi ile yüksek hızda mesafe. Airsoft bir AK 47 tam inşa gerçekten konsantrasyon sürecinde tarihsel referansları arasında özel, büyüleyici.
  Şu anda herkes birçok Amerikalı er ya da geç düzenli ordu ve savaş alanında gerçek mücadele yüzleşmek zorunda çünkü, bir pass-zaman ya da boş zaman etkinliği olarak çekim düşünmek ve çekim yetiştirmek değil, doğal olarak iyi bir şekilde Bu acıklı anlar için hazırlamak. Emin aslında gerçek erkeklere karşı gerçek bir silah kullanan bir AEG 47 Airsoft Silahınıza uygulayarak karşılaştırmak değil, ama, hiçbir şey ve bir şey amaçlayan kavramı daha iyi amaçlayan yeniden ‘ne olursa olsun, gerçekten hem çekim ve odaklama.

  1 YORUM

  Yorum yapın