Tabancalar

Sarsılmaz SR38 Tabanca Özellikleri

  0
  sarsılmaz sr38

  Sarsılmaz SR38 Tabanca Özellikleri

  6 mermilik şarjör kapasitesi ile yerli üretim olarak karşımıza çıkan sarsılmaz sr38 tabanca modeli oldukça kullanışlı özellikler taşımaktadır. Kişisel silah kategorisi altından satışa sunulan toplu tabancanın bu noktadaki beklentileri iyi bir şekilde karşılayacağından şüphe yok. Her ne kadar ülkemizde yerli üretime karşı olan bir takım insanlar olsa da bu sektörde ülkemizin de kendini göstermeye başlaması onur vermektedir.

   

  Dövme namlu özelliği, üç nokta nişan düzeni ve çift hareket tetiği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan yerli üretim tabanca modeli pek çok kişinin bu alandaki beklentilerini karşılayabilecek özelliklere sahip fakat; her insan kafasına göre; gidip de silah alamıyor. Bunun için de yetkili kurumlardan izinler alınması gerekiyor.

   

  Bu izni aldıktan sonra sunulan modeller arasından dilediğiniz gibi bir seçim yapmanız mümkün. Horoz emniyeti, 40 mm genişliği ve 280 ilk hızı gibi özellikleri bulunmakta.

  İnceleme
  Bu bilgi yararlı mı?
  2011 yılından beri SilahGalerisi.com için araştırmalar yapıp silah severlere en kaliteli bilgileri sunmak için çalışmaktayım.

  Yorum yok

  Yorum yapın