Tabancalar

Imanishi 17 Tabanca

  0

  İmanishi 17 tabancası yeni üretimleri ile Dünya’nın yeni gözdesi olmaktadır. Bu silah herkesin bildiği gibi özel üretimlerden geçmektedir ve son derece güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. Bu silah ile herkes istediğini elde etmektedir. Nişan atışlarından kendi sistemlerine kadar sürekli değişmiştir ve son olarak çıkışını tüm Dünya’ya duyurmuştur. Böylelikle istenileni elde etmiştir. Sizde bunlardan yola çıkarak istediğinize sahip olmak için imanishi 17 tabancasını seçebilirsiniz. 1911 gibi yıllarda üretimlere geçilmiştir ve her istediğinizi en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bir silahtan beklenenler göz önüne alınarak tasarlanmıştır ve günümüze kadar birçok konuda farklılıklara uğramıştır.

  Bu silahın benzerleri göz önüne alınarak müşteri odaklı olunmaya çalışılmıştır. Daha önce birçok firma tarafından tercih edilmiştir ve artı yeten polislerin, askeriyenin kullanımlarına izin verilerek ulaştırılmıştır. Sizde silah seçimi yapmak istiyorsanız imanishi silahını tercih edebilirsiniz ve istediğinizi bu silah ile alabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda bu silah askeri alanlardan çıkarak 20’nin üstünde ülkenin tercihi tercih’i olmuştur ve ülkelerdeki polisler tarafından kullanılmıştır. Halan daha günümüzde birçok ülkede kullanımı sürdürmektedir.

   

  357 magnum bulunması silaha ekstra, ekstra özellik katmaktadır. Bu özellik ile her atışı daha farklı yaparak keskin hale getirebilirsiniz. Ağırlığı diğer silahlara oran ile çok hafiftir ve sürekli hareket halinde olanlar için en idealler arasında yer almaktadır. Şuandaki fiyatı ise 127,96 $ ve 150 $ arasında değişmektedir. Piyasayı kavurup tutuşturan popüler silah imanishi silahını kullanabilirsiniz. Bu silahı kullanırken bazı iç hazne özelliklerine dikkat etmenizi tavsiye etmekteyiz. Bu silah birçok video spotta bulunmaktadır ve oyunlarda kullanımları bulunmaktadır. Oyunların vazgeçilmezi olmaya devam ettiğini görebilirsiniz. Bu kadar popüler olan silahın bir diğer özelliği ise diğer tabancaların şarjörlerinden farklı olmasıdır. Şarjörün alt kısmında bir çıkık vardır ve alt kısmına doğru gitmektedir. Bu durumda sizlerin hem daha rahat kullanılması hem de ayrı bir dekorasyon katması sağlanmaktadır. Wanted ve ünlü oyuncuların oynadığı filmlerin konusu bu silah üzerine gerçekleşmektedir. Her anını merak edenler ve silahı almak isteyenler için mermisinin iç düzeyi çok farklı olduğunu bilmesi gerekmektedir. Mermi atışı yapılırken hızı salise kadar hızlıdır ve atışlarınız hızlılığı atış yaptığınız yönü en iyi şekilde ayarlamanızı kolaylaştırmaktadır. Her konuda diğer silahlar ile arasında farklar bulunmaktadır. Bu farkları açıklamak gerekirse atış hızını daha fazla yapabilirsiniz. Gerekenleri daha farklı uygulayarak ağırlık oranlarını hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Namlu uzunluğu diğer silahların boyutlarına göre orta seviyede bulunmaktadır ve bu seviye genel olarak diğer silahlara göre tasarlanmıştır. Ayrı yeten imanishi silahının altında bulunan namlu duruşu silahın seviyesi ile aynı olmaktadır. Bu diğer silahlarda bu şekilde devam etmemektedir. İmanishi silahının toplam ağırlığı bir kiloya yakın değerde bulunmakta olup her zaman kesinlik vermemektedir. Ağırlığı çok az olduğu için filmler de showlar için tercih edilmektedir ve silahı elinizde döndürmeniz çok rahat olmaktadır.

  Bunlara dikkat ettiğinizi düşünecek olursak sizler garantiyi yakalayarak elinizden geleni en iyi şekilde yapabilirsiniz. Böylelikle diğer silahların ağırlıklarını taşımanıza ve hareket etme zorunluluğunuzu olmadan ortadan kaldırabilirsiniz. Eğer kaliteli silah seçimleriniz var ise o zaman bu doğrultuda seçimlerinizi yapabilirsiniz ve güçlü bir atak için bir numaralı silahların arasında yer almaktadır. Yukarıdaki anlatılanların tümü sizlerin imanishi 17 tabanca seçimlerinde daha fazla yardımcı olmaktadır. Bunların dışında sizde araştırmalar yaparak istediğiniz seçimleri yapabilirsiniz ve ne konuda seçim yapacağınızı anlayabilirsiniz. Bunlar ile birlikte sizde bazı detaylarını farklı, farklı inceleyebilirsiniz.

   

  İnceleme
  Bu bilgi yararlı mı?
  2011 yılından beri SilahGalerisi.com için araştırmalar yapıp silah severlere en kaliteli bilgileri sunmak için çalışmaktayım.

  Yorum yok

  Yorum yapın