Tabancalar

Bersa Thunder 380 Tabanca

  0

  Arjantinli silah üreticisinin bir diğer silahı da Bersa Thunder 380 silahıdır. Bu silah ile kullanıcılar istenileni bir arada yakalamıştır. Thunder 380 çok ağır bir silahtır ve serisinin de, diğer silah guruplarının da en hafifi diyebilirsiniz. Bu silahın özellikleri hepsi arasında farklar bulunur ve son olarak bu silah ilgi çekicidir. Modelo 383 DA, Modelo 83 ve Series 95, Thunder 380 de Thunder 22, Thunder 22–6, Thunder 32, Thunder 380 Plus içermektedir. Bersa Thunder 380 silahının kendi özelliklerine bakacak olursak yarı otomatik tabanca tipli, 1995 yılından tasarlanmış ve 1995 günümüz teknoloji ile üretilmiştir. Varyantlar thunder gizli taşıma olarak bir üretim geçmişi bulunmaktadır. 20 oz, (560g) yüksüz, ın 6,61(168 mm) namlusu ise 3,54 inç (90 mm) kartuş özelliği ise 380 ACP, (9*17 mm Browning kısa), 9 mm kalibresi, 1050 ft/s (cor-bon, JHP) namlu çıkış hızı, Düzenli 7–9 ve 10 yuvarlak tek yığını bulunmaktadır.

  Tüm bu özellikleri özel olarak tasarlanmıştır ve Arjantin firmasının tasarımları her zaman en iyi şekilde olduğu için bu silah birinci sınıf tasarımlar arasına girmektedir. Sizde bunlar arasından belirli seçimleri yapabilirsiniz. Geliştirilme aşamalarına inceleyebilirsiniz. Mini thunder silahı olaraktan da adlandırılmaktadır. Bu silahın özellikleri arasında çok süper seçimler olduğu için birçok ülkenin polislik yerleri satın almıştır ve ilk çıktığı zamanlar askeriyede kullanımlar gerçekleşmiştir. Bu kullanımların hepsi müşteri memnuniyeti ile tercih edilmiştir ve her zaman istenilen kalitede yer almıştır. Sizde bunları göz önüne alırsanız istediğinizi elde etmiş olabilirsiniz. Ayrıca günümüzün tüm her yerinde kullanımı bulunmaktadır. 1995 yılında çıkması yeni silah sayılmasını gösterir ve şuanda çıkması da silahların tercihleri arasında yer almaktadır. Amerika birleşik devletleri tarafından Bersa serbest bırakıldı. Thunder 380 silahı hafif alüminyum çerçeveden oluşturulmuştur. Ağırlığının düşük olması kolay taşınabilirliğini göstermektedir. Kolay taşınabilirliğinin yanı sıra her zaman birinci sınıf kalitede olmaktadır. Çünkü polislerin ağırlıklı silahları her zaman kullanmasını engeller ve bir polisin hafif silahlar kullanması gerekmektedir.

  Bu nedenle Bersa Thunder 380 silahının kullanılması tercih olmuştur. 380 ACP özelliği ile diğer silahların önüne geçmektedir ve herkes tarafından kullanılmaktadır. Bu silah üreticiler tarafından her zaman tercih halinde olmuştur ve çok fazla film içinde yer almıştır. Tabancanın arka bölümünde yer alan atış menzili rüzgarlama ayarı ile yapılmıştır ve herkesin favorisi olmuştur. Ekvator hava kuvvetler tarafından kullanımları gerçekleşmiştir ve günümüzde de halen daha ekvator hava kuvvetleri tarafından kullanılmaktadır. Bersa Thunder 380 silahı küçük çerçeveli olup, ekstra, ekstra tasarımları ile mevcuttur. Bu silah kadınlar için çok idealledir. Çünkü hafif olması kadın polislerin kullanacağını göstermektedir. Artı yeten ateşleme iğnesinin hızı çok yüksek derecede ateşleme ile gerçekleşir ve her alanda ateşleme yapmaktadır. Sizde yukarıdaki anlatılanları göz önüne alarak birinci sınıf silaha sahip olabilirsiniz. Kısacası silahın tipi, servis geçmişi, üretim geçmişi, özellikleri ve düzenlerini araştırırsanız en iyi silahlar arasında yer aldığını rahatlıkla görebilirsiniz ve her alanda hizmet alabilirsiniz. Bazı modellerinde anahtar ile tetik kilidi bulunmaktadır. Kobra, dedektif, özel harekat, resmi polis, sivil polis, pozitif özel polis tarafından kullanılmaktadır. Bersa Thunder 380 silahının alarak istediğiniz özelliklerde silah seçimlerine yaklaşmış olabilirsiniz ve olumlu sonuçlar alarak atışlar yapabilirsiniz. Böylelikle istediğinizi en iyi şekilde yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken silah hakkında bir araştırma yapmanız ve gerekli şekilde seçmenizdir. Bu silahın en önemli özellikleri arasında hafif olması ve düzenli atış yapması bulunmaktadır.

  Yorum yok

  Yorum yapın