Tabancalar

Bersa 83 Tabanca

  0

  Bersa 83 silahının Dünya’da birçok tercihi bulunmaktadır. Bu tercihler ile ilgili her zaman güçlü tercihler yapmış olabilirsiniz. Bersa 83 silahının birçok özelliği bulunmaktadır. 1988- 1994 yıllarında üretimi gerçekleşmiştir. 180 Auto kalibresi , blowback yarı otomatik çalışan, çift- eylem (DA/SA) slayt monte deccok/çekiş blok güvenlik, 6 yuvarlık magazine, çer çevesi blued karbon çeliği, ceviz sapları, düşük profili bıçak ve çentik görülmektedir. Dahili slayt yakalamak, namlu boyu 3,5 inç, uzunluğu 6,6 inç, boy 4,7 inç, genişlik boy 1,29 inç olarak birçok özellik bulunmaktadır.

  Bu özelliklerini her zaman doğru şekilde çalışmaktadır. Üretici firma Bersa SA olarak bilinmektedir. Ayrı yeten firmanın ismini almıştır. Gonzalez castillo 312 ve Buenos Aires Arjantin şirketi tarafından üretimi yapılmıştır. Güç faktörü 97458, recoil faktörü: 2,63, ft-ıb, toplam kapasitesi 7 mermi olarak bilinmektedir. Concealability çok süper olarak kabul edilmektedir. Savunma faktörü olarak %57 vermektedir. IDPA puanlama hesaplaması arasında çok güçlü olduğu öne sürülmüştür ve herkesin tarafından önce sürüldüğü için tercih edilmiştir. Bu silah 380 auto odacıklı bersa tarafından üretilmiştir. Yeni 83 kullanıcı tarafından ilk olarak alımı yapılmıştır. Arjantin şirketi tarafından ve çeşitli mühendisler ile birlikte 1950’li yıllarda ortaya çıkmıştır. Bu şirketi üç göçmen makinesi ile ön plana çıkıldığını bilebilirsiniz. Silahın tarihi 1950’li yıllarına dayansa bile kapsama alanına girmiştir. Üstüne üstün şuan kullanımı oldukça yaygın olmadan kullanılmaktadır. 1950’li yıllarda yapılan tabanca, 1959 yılında bir üretim haline gelmiştir ve bu üretim sayesinde birçok kişi tarafından sipariş edilmiştir.

   

  Aynı zamanda 1959’lu yıllarda siparişi verilmiştir. Böylelikle hazır hale gelmiştir. Bunun yanı sıra 1960’lı yıllarda kendi markası ile ismini tüm her yere duyulmuştur. Birçok kişi tarafından tercih edilerek alınmıştır. Bu silah Belçika firmaları tarafından tanıtım haline gelmiştir ve ülkeler arasında seçimlere girmiştir. Tüm bu seçimler ile ilgili sizlerde birçok konuda Bersa 83 silahını alabilirsiniz. En önemlisi silahın adının Bersa iken Bersa 83 olması tercih edilme kişisinden kaynaklanmaktadır. Bu silah küçük olduğu için cepte rahatlıkla adapte edilmektedir. 25 ve 32 inç ile ilgili tüm sayımları yapılarak sunulmaktadır. Silahın uzunluğu ve boyu birçok silaha göre oldukça olumlu bir standart’a sahiptir. Bu standartlık ile ilgili birçok konu ön planda tutulur ve her zaman sahip olduğu değer yüksektir. Örnek vermek gerekirse silahta bulunan atış hızı uzunluğa bağlı olduğu için Bersa 83 silahının namlusu kısa şekilde tasarlanmıştır ve bu doğrultuda hareket edilmektedir. Sizlerde bunları göz önüne alırsanız silahın birçok özelliğini en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.

  Bu silahın seçilmesi için öncelikle araştırılması ve karşılaştırılması gerekmektedir. Bu karşılaştırma her zaman özellikleri ve dış aksesuarları ile olmaması gerekmektedir. Çünkü iç haznesinde yer alan özellikler çok fazla olduğu için aldıktan sonra veya farklı silahları tercih ettikten sonra sorunlar yaşayabilirsiniz. Tüm bunlardan kurtulmanız için tercih olarak Bersa 83 silahı sunulmaktadır. Silah nikel kaplama olup, cebe sığacak büyüklükte küçüktür. Bunun böyle yapılmasının en büyük nedeni diğer silahlar ile karşılaştırılma yapılması ve istenilen özelliklerde tercih edilmesini sağlamaktadır. Arjantin şirketinin silahı yapma düşünceleri arasında diğer silahlar bulunmaktadır. Yarı ve seri otomatik silahı olarak adlandırılması yapılmaktadır. 383 DA olarak değiştirilmesi 1989 yılında yapılmıştır. Toplam ağırlığı 730g ve yüksekliği 120mm olarak bilinir. Küçük silahlar arasında kendini göstermektedir ve her zaman belirli kriterleri güvenlik sistemleri ile insanlara yansıtmaktadır. Güvenliğinin yüksek derecede olması tüm silahların arasından tercih edilmeyi yüksek oranda artırmaktadır.

  İnceleme
  Bu bilgi yararlı mı?
  2011 yılından beri SilahGalerisi.com için araştırmalar yapıp silah severlere en kaliteli bilgileri sunmak için çalışmaktayım.

  Yorum yok

  Yorum yapın