Tabancalar

Beretta 8000 Tabanca

  0

  Beretta serisini daha önce muhakkak duymuş olmalısını. Bu tabanca modelinden önce en çok ilgi gören ve satılan Beretta 1934-1935,Beretta M 1951 gibi modelleriydi. Şimdi ise kendisini gitgide geliştirmiş olarak karşımıza Beretta 8000 olarak çıkıyor. Bunun yanı sıra dünyanın en iyi yarı otomatik tabancalarını üreten bir firma olarak daha ilerisinin olmadığı biliniyor. Hepsinden öte emniyet konusunda çığır açmış bir tabanca modeli ile karşımıza çıkıyor. İtalya da üretilen ve birçok önemli firma ile çalışmaya devam eden bu seride en iyilerinden 8000 modeli karşınızda.

  Türü: yarı otomatik
  Ağırlığı: 605g
  Uzunluğu: 150mm
  Namlu uzunluğu: 90mm
  Kapasite: 6 mermi

  Bugüne kadar birçok dizi ve filmlerde gösterilen be gitgide büyük bir ilgi ile karşılanan bu seri içerisinde kendinize en uygun olan tabanca modelini bulmanız mümkündür. Mermi taşıma kapasitesi, namlu uzunluğu ve daha birçok özelliği ile nerdeyse dünyada daha ilerisine gidilmemiş bir cep tabancası olarak karşınıza çıkıyor. Hemen hemen herkesin tercihinde olan ve av için de kullanılabilen bu tabanca modelleri sayesinde birçok işinizi görebileceksiniz.

  Mermileri kolaylıkla içine alan ve şarjör doldurup çıkartırken hiçbir zorlukla karşılaşmayacağınız kolay bir seri ile karşınızda.Bir süre sonra kendi kendinize mermi doldurup boşaltma  işlemini yapabileceksiniz. Bunun yanı sıra temizleme işlemini de aynı şekilde kendiniz tasarlayabileceksiniz. Hepsinden önemlisi ise Beretta serilerinin tamamında bulunan emniyet kilitleri. Birçok açıdan kullanım kolaylığı sağlayan ve bunu da emniyetli bir şekilde yapmanıza imkan veren bu tabanca modeli sayesinde polis teşkilatları ile aynı silahtan faydalanmış olacaksınız. Birçok yönden bakacak olursanız Beretta serisinin ve dahası 8000 modelinin işe yarar olduğunu görebilirsiniz. Diğer tabancaları incelediğinizde genel olarak namlu uzunun yuvarlak olduğunu görürsünüz. Bu tabancanın ateş aldıktan sonra zor bir şekilde soğumasına neden olur. Tam aksine namlu ucu üçgen olan tabancaları incelerseniz onların daha kolay kullanılabilir olduğunu ve ateş aldıktan hemen sonra soğuduğunu fark edebilirsiniz. Rahatlık açısından ve güvenlik açısından çok önemli olan tabancalar artı Beretta serisi ile rahatlık sunuyor. Emniyetli bir kılıf ve daha fazlası için bu seriden dilediğinizi seçebilirsiniz. Özel kılıfı sayesinde ve kendi orijinal parçaları hariç başka parça kabul etmemesi bu tabancayı önemli kılan özelliklerden bir tanesidir. Hepsinin dışında yere düşme durumunda kesinlikle patlama gibi bir risk taşımamaktadır. Birçok tabancada görülen geri tepme riskine karşın çok rahat bir kullanımı olan Beretta serisi ile sizde rahat bir kullanım elde edebilirsiniz. Kendi kılıfı içerisinde ve birçok emniyet kilidi sayesinde ne kadar kolay bir kullanıma imkan verdiğini bu tabanca serisinde görmeniz mümkündür.

  Uzun süre testlerden geçirilmiş ve daha sonra piyasaya konulmuş olan bu tabanca ilk olarak sıcak bir yaz günüde ateş edilmiş ve hemen ardından namlu ucunda soğuma meydana gelmiştir. Daha sonra ise kışın çok düşük bir derecede test edilmiş yine aynı şekilde ateş sonrasında normal ısısına dönen namlu ucu tespit edilmiştir. Bunları incelediğinizde ne kadar rahat bir kullanım elde edebildiğinize şahit olacaksınız. Hepsinden ötesi üstüne basa basa belirttiğimiz emniyet kilitleri en önemli olanlarıdır. Ak si takdirde ölüme yol açan bir tehlike ile karşılaşabilirsiniz. Bu da size büyük risk vermektedir. Daha önce de belirttiğimiz gibi bu tehlikelerden korunmak ve güvenilir bir tabanca kullanımına başlamak istiyorsanız beretta serisi ile tanışmalısınız. İçlerinden tercih edeceğiniz 8000 modeli sayesinde korkusuz bir ateşleme gerçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır.

  Yorum yok

  Yorum yapın