Tabancalar

AMT Hardballer Tabanca

  0

  AMT silahı herkesin beklediği anda ortaya çıkmış ve tercihleri arasında yer almaktadır. Arcadia makine ve Tool şirketi tarafından üretilmiştir. Üretimi paslanmaz çelikten gerçekleşmektedir. Yuvarlak buruna yakınlık gösteren tabanca ateş üstüne tasarlanarak hızı ölçülemez dereceye yakınlık göstermektedir. Geniş bir hedefi vardır ve fırçalanmaz çelik yüzeye temas ederek ateş çıkartma özelliğine sahiptir. Bu silah polis departmanları için 1985 yılında ilk olarak ortaya çıkmıştır. Fakat tasarlanma aşamasıan ve proje kapsamına 1978 yılında ortaya çıkmıştır. 178mm varil genişliğinden yazılı olarak bilinir. Artı yeten 2000 yılında yepyeni tasarımı ile ülkelerin polis departmanlarına sunulmuştur.

  Paslanmaz çelikten olduğu için kullanımı çok fazladır ve polislerin dışındaki kişilerinde tercihi olmuştur. Tekrar tasarlanma nedeni ise güvenlik serisinde çok fazla yoktu ve istenilen elde edilmemekteydi. Bu nedende piyasaya üst güvenlik sistemleri ve kilitli sistemi ile giriş yapmıştır. Tekrar olarak piyasaya sürüldüğü halde bile alış çok fazla nitelikte olmuştur. Günümüzde bile çok kişinin tercihi arasında yer aldığınız söyleyebiliriz. 0,400 karbon odalıklı silah sıkıştırılmış şekilde son serisine yakınlık gösterir. Aynı zamanda filmlerdeki polislerden, savaş filmlerinden oyunculara kadar çok sayıda alışı bulunmaktayız. Bunların dışında savaş ve dövüş oyunlarında nitelikli olarak tanıtılmış ve oyunlarda kullanılmıştır. Şuanda birçok oyun yapımcısı tasarım olarak bu silahı tercih etmektedir. Hem görünüş olarak hem de iç atak olarak oldukça sağlam silahların gurubu arasında yer almaktadır. Sizde tüm bunlara dikkat ederek silahı incelerseniz, diğer silahlara göre farkını en iyi şekilde görebilirsiniz. 10mm otomatik hacmi bulunur. Aynı zamanda ön tarafındaki namlusu kendinin ağırlığına göre fazladır ve her zaman kendinin büyüklüğünden daha fazladır. Sizde bunlara dikkat ederek silahı alırsanız atışınızı da nişanınızı da gerekli şekilde alabilirsiniz.

  AMT Hardballer silahının diğer silahlara oranı ile tercih edilme sıralamasına bakacak olursak normal düzeyde ilk ona girmektedir ve büyük kısmı ABD ve diğer büyük ülkeler tarafından kullanılmaktadır. Sizde bunları dikkatli şekilde göz önüne alırsanız ilk onda olduğu rahat bir şekilde görebilirsiniz ve her zaman genel satışları ile hizmet vermektedir. Bu silahı tercih edecekseniz her zaman popülasyonu yakalamış olacaksınız. Paslanmaz demir çelikten olduğu için herhangi bir zeminde çürüme ve paslanma yapmaz. Paslanmaz çelik sayesinde her alanda durma özelliğine sahiptir. Özellikle bu durum çok önemlidir. Çünkü her paslanmaz çelik aynı özelliği silaha katmamaktadır. Bu özellik ekstra olarak bilinir. Ayarlanabilir bir tetiğe sahiptir. Güvenlik kavramı diğer silahlar ile karşılaştırılamaz. Çünkü güvenliği 2000 yılında tekrar karşılaştırılarak daha üst seviyeye çıkartılmıştır. Bu durumdan sonra birçok polisiye ülkesinin bir numaralı silahı haline gelmiştir. Günümüze kadar da çeşitli gelişme süreçlerinden geçmiştir. Sizlerde böyle bir silahı incelemek istiyorsanız yakından takip edebilirsiniz ve her ayarına detaylı şekilde bakarak istediğinizi elde edebilirsiniz. Bir başka parçasının bulmanız çok zordur ve dış mekanikleri haricinde bulunması zordur. Bu yüzden silahın en ufak detayında şirketi ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Bunların dışında bilgilerde bile firması ile iletişime geçerek istediğiniz bilgileri elde edebilirsiniz.

  Bu silahı elinize aldığınızda hiçbir şüphe içine girmenize gerek yoktur. Çünkü gerekli şekilde sizler çelik paslanmazın en son serisi olduğu göreceksiniz ve incelemeye başlayacağınızdan %100 olarak emin olabilirsiniz. Şunu unutmamak gerekir ki diğer silahlara göre elinizde etkili olduğunu göreceksiniz. Hitman ajanları için 47 silah içerisinde tercih edilme arasında yer almaktadır. 7 güçlü atışçı için özellikle üretime girmiş ve güvenliği bile çok yüksek derecededir.

  Yorum yok

  Yorum yapın