Tabancalar

AMT AutoMag IV Tabanca

  0

  Bu silah türü sürekli çalışmalar doğrultusunda 44 yıl önce bulunmuştur ve 15 yıl önce yeni serisi olarak ortaya çıkmıştır. Silah kullanıcıları bunu özellikle seçerek uzunluk atışını daha iyi sabit hale getirmektedir. Arcadia makine şirketi tarafından üretilmiştir. 1990’lı yılların ortasında silah tamamen sunulmuştur.

  • Yüksüz ağırlığı: 1,300g
  • Kalibre: 45 Win Mag
  • Uzunluğu: n/a
  • Namlu uzunluğu: 165mm 6 ½ inç
  • Toplam kapasitesi: 7 mermi olarak bilinmektedir.

  Bu silah üreticisi çok zorlu bir bekleyiş sürecinden geçerek sunum yapmıştır ve her alanda kendini gösteren bir sunum sunmuştur. Bu silah şirket tarafından üretildikten sonra en son serisine ulaşmış bulunmakta olduğu düşünmüştür. Bu silah yarı otomatik olarak çalışmaktadır. Kişilerin kullanımlara göre ayarlanmıştır. Ayrıca ergonomiktir ve fiyat listesinde normallere göre yükseklerde yer almaktadır. Bu silah türünün en iyilerinden sayılabilir. Ayrıca automag özelliğinin özel koruyucu sistemi bulunmaktadır. AMT automag IV silahı gerçek bir güvenlik sistemi ile donatılmıştır ve özellikle kullanıcıların bir numaralı silahları arasında yer almaktadır. Kartuş olarak özel üretimlerde yer almaktadır ve hemen, hemen tüm alanda atış gerçekleşmektedir. Nokta atışı yapmak için en ideal silahlar arasında yer almaktadır. Böyle bir silah türü ilk olarak I’i Arcadia şirketi tarafından üretilmiştir ve Orijinal üretime ilk defa 1987 yılında başlanmıştır. 22 WWR atışı ile uzağı tam şekilde net almaktadır. Silahın iç hacminde olan kalınlık dışına yansımamaktadır ve her zaman genel alanları göz önüne alarak yansıtmaktadır. Böylelikle tam bir aksesuarını ortaya koymaktadır. Her alana uyum sağlayarak ateş atışı yapmaktadır. Yukarıdaki anlatılanlar doğrultusunda birçok silahın önüne geçmiştir ve her zaman direk atışlarda bulunmaktadır. Birçok konuda AMT automag IV atış serisi olmaktadır. Az kurşun almasını silahın iyi nişan almasına ve sürekli vuruş yapmasını engellemez. Çünkü bir atışında direk olarak etki sağlayan bir silahtır. Bu silahın üst özellikleri arasında diğer serisine göre çeşitli karşılaşmalar yapmak mümkündür. Çünkü silahın özelliklerinde büyüklük ve geniş hacim bulunmaktadır. Şarjörünü yarım otomatik olarak boşaltmaktadır ve her zaman tüm sabitlikleri diğer silahlara göre iyi yansıtmaktadır. Diğer silahlara göre karşılaştırması yapılması mümkündür.

  Automag II de kalibre 22, yüksüz ağırlığı 910g (152mm varil), uzunluğu n/a şeklinde, namlu uzunluğu 86, 112 ya da 152 mm şeklinde değişmektedir. Mermi kapasite sayısı 9 mermi almaktadır. Bu silah automag türlerinin ikincisidir ve yukarıdaki anlatılanlara göre karşılaştırma yapılırsa kalibrede tam 23 fark bulunmakta olup, yüksük ağırlığında 390 g artış bulunmaktadır. Namlu uzunluğu yani kendi ön uzunluğu ise automag silahının IV’üncüsüne göre bayağı bir artış bulunmaktadır. En son özellikleri arasında yer alan mermi kapasitesi de II silah türünden 2 mermi eksik almaktadır ve her zaman II silah türüne göre daha seri ateş atmaktadır. Seri ateş özelliği bu konuda arananların arasında yer almaktadır ve ateş menzilini ayarladıktan sonra her sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Anlatılan bu silah türünün bir öncekisi yarı otomatik olarak bilinmekteydi. Fakat bu silah tasarlandıktan sonra tam yarım otomatik şeklini alarak üstüne çıkmıştır. Ayrıca diğer silahtan istenen otomatikliktir. Bu silahta bu özelliği ile ön plana çıktığı için satışları tahmin edilenin üstünde devam etmektedir. Bu nedenle sizde silahı tekrardan inceleyerek ve diğer türleri ile karşılaştırarak istediğiniz sonuçlara AMT automag IV daha olumluluk vermektedir. Sizde bunlara dikkat ederek seçimlerinizi en iyi şekilde yapabilirsiniz. Bunları göz önüne alarak sizde görüşleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz.

  Yorum yok

  Yorum yapın