Tabancalar

Akdal Ghost Tabanca

  0

  Akdal Ghost silahının ilk serisi 01 olarak piyasaya gelmiştir ve şimdi ise 02 si ortaya çıkmıştır. Bu silahtan arananlar her zaman en iyi şekilde gerçekleşmektedir ve sizlerin tercihlerini süsleyebilir. Şimdi ise bu silahın farklarını ve özelliklerini anlatılacaktır. Silahın iç kısmına yakın şarjörlükte parmak yapısı bulunmaktadır ve elinizi koyduğunuzda hemen, hemen tüm ellere uyum sağlamaktadır ve elinize tam oturmaktadır. Bu silahın ana özellikleri arasında yer alan parmak yapısı çok fark yaratmaktadır. Şunu bilmeniz gerekmektedir ki en farklı özellikleri arasında gelmektedir. Sarsılmaz hançer modellerine yakınlık gösteren şarjörü bulunmaktadır ve 13+1 kapasiteli bir şarjörden oluşmaktadır.

  Bunların tümü bu doğrultuda oluştuğu için sizler rahatlıkla atışlarınızı yapabilirsiniz. Aralarındaki tek fark doğru şekilde olmamasıdır. Özellikle atış etme yeri olan tetikleyici alan orta parmağınızın hızlı hareket etmesini sağlamaktadır. Parmak izleri pürtüklü olarak bilinmektedir herhangi bir şekilde eli rahatsız etmemektedir. Maliyeti ve piyasadaki değeri 1350TL olarak bilinir. Kabza sırtı, keskin nişanı ve nokta atışı serisi ile meşhurdur. Çeşitli oyunlarda tanıtıcı ve dekorasyon için kullanılır. Oyunların yanı sıra filmlerde de kullanılmaktadır. Tamamen operasyon silahı denilebilir ve herkesin istediği hızda hareket etmektedir. 1990 yıllarından itibaren Türkiye’de kullanılmaya başlanmıştır. Aynı zamanda hayalet silah olaraktan da adlandırılmaktadır. Bu silahın operasyonlarda kullanılması büyük önemle desteklenmektedir ve rahat kullanılmaktadır. Ülke polislerinin tercihinde gelişmişlik seviyelerine çıkılmıştır. Bunu da Akdal Ghost 02 örneği serisinden verebilirsiniz. Tipi yarı otomatik, kalibresi 9*19 yüksüz ağırlığı 825g, uzunluğu 190mm, namlu uzunluğu 113mm olarak belirlenmiştir. Bu standartlar doğrultusunda her zaman tercih edilen bir sistemdir. Kısacası güvenlikçiler, polisler ve özel harekat için en idealler arasında yer almaktadır. Böylelikle istediğinizi elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu silah hakkında ön araştırma ve anlaşmadır. Akdal Ghost silah bilgileri sadece bunlar ile sınırlı değildir. Bunlarında üstüne çıkarak istediğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz. Çelikten tasarlandığı için modifiye konusunda da sıkıntılar çekmenize gerek yoktur.

  Hem görünüş hem de normal iç özellikleri beklenen tahminlerden daha fazladır. Artı yeten Akdal Ghost 01 serisinde 15 mermi var iken 02 serisinde 13+1 mermi kapasitesi bulunmaktadır. Mermi kapasitesi her zaman alakalı bir sistemden geçmektedir. Çünkü gerekli yerlerin dışındakiler değil, diğer standartlar ile uyum sağlanmaktadır. Bu nedenle 02 tipinin 13+1 kapasiteli olması da anlatılanlar doğrultusunda oluşmaktadır. Tüm bunları ele alarak sizlerde seçimleriniz 01 ya da 02 doğrultusunda yapabilirsiniz. Bu silahların 01 ve 02 olarak adlandırılması operasyon silahı olmasından kaynaklanmaktadır. 1990’lı yıllardan önce birçok ülkede kullanılmıştır ve 90’lı yıllarda Türkiye’ye gelen silah her ilerlemesinde birçok alanda satışlarını yapmıştır. Yabancı firma ortaklı bu silah günümüze kadar kalitesini bozmadan gelmiştir. Ayrı yeten güvenlik sistemleri en üst seviyededir ve polislerin elinden düşmeyenler arasında yer almaktadır. Ayrıca güvenlik sistemleri olduğu için kilitlenme gibi özellikleri de vardır. Yukarıdaki anlatılanların tümünü sizde incelediyseniz seçimlerinizi 01 ya da 02 konusunda seçebilirsiniz. 01 veya 02 Akdal Ghost serilerinin özelliklerini karşılaştırarak sizlerde istediğiniz elde edebilirsiniz. Bu silah ile alakalı olan tüm hususlar Akdal Ghost silahında da geçerlilik göstermektedir. Mermi ağırlığından kendi ağırlığına kadar düşüldüğü için özel üretimler arasına girmektedir. Tüm bunlar her zaman kişilerin ve polislerin isteklerine göre olmaktadır. Bugüne kadar gelişme doğrultusu şikayetlere ve memnuniyetlere göre değişmiştir. Çelik paslanmazın birçok özelliği olduğu için silaha ekstra özellik katmaktadır. Bu özelliklerden bir tanesi her alanda durabilmesi ve kullanılabilmesidir.

  Yorum yok

  Yorum yapın