Atış Poligonları

İstanbul Atış Poligonları Nasıldır?

istanbul atış poligonları

İstanbul Atış Poligonları Nasıldır?

İstanbul atış poligonları genel olarak güvenlik bakımından da eğlence bakımından da oldukça kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Atıcılık sporunu iyi bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz çok sayıda poligona rastlayabileceğiniz bir şehirde olduğunuzu bilmenizi isteriz.

 

İstanbul gibi büyük bir şehirde atış poligonları seçeneğiniz oldukça mevcut. Dilediğiniz her an arkadaşlarınızla eğlenmeye gidebileceğiniz poligonları seçerken alınan tedbirlere dikkat etmelisiniz. Poligon yetkililerinin alanlarında ne kadar uzman olup, olmadıklarını incelediğinizde size uygun mu değil mi anlamış olursunuz.

 

İstanbul atış poligonlarından bir tanesine gittiğinizde; güvenlik kurallarına kesinlikle uymalı silahınızı hedef haricinde hiçbir canlıya yöneltmemelisiniz. Ne kendinizin ne de başkalarının can güvenliğini tehdit etmeye hakkınız yok. Güzel ve eğlenceli bir hobi olarak zaman zaman gerçekleştirebileceğiniz bir faaliyet.

İnceleme
Bu bilgi yararlı mı?
2011 yılından beri SilahGalerisi.com için araştırmalar yapıp silah severlere en kaliteli bilgileri sunmak için çalışmaktayım.

Yorum yok

Yorum yapın